Vítejte ve Sportovně relaxačním komplexu Sport – Relax Buky,


umístěném v malebné části města Cheb – Střížov v srdci Karlovarského kraje. Tato lokalita patří mezi nejvyhledávanější nejen díky svému zachovalému životnímu prostředí a čistému vzduchu, ale i díky tomu, že se nachází v blízkosti lázeňského trojúhelníku, který tvoří světoznámá lázeňská města Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně.

Náš komplex přináší kombinaci sportu, relaxace a pohody, všechno pod jednou střechou. Pro návštěvníky, kteří hledají klidné místo pro regeneraci, je naše lokalita ideální volbou. K tomu přispívá i fakt, že jsme v blízkosti otevřených hranic s Německem, což nás činí oblíbeným místem pro turisty nejen z České republiky, ale i z Německa, či jiných států.

Sport – Relax Buky je místem, kde se setkáváme s vášní pro sport a potřebou relaxace. Nabízíme širokou škálu sportovních aktivit tak, aby každý návštěvník našel něco pro sebe. Bez ohledu na to, zda máte rádi aktivní odpoledne na našich sportovních hřištích, nebo si užíváte klidné procházky v okolní přírodě a těsném sousedství rozsáhlých parků Františkových Lázní, náš komplex je připraven splnit vaše očekávání.

Přijďte za námi a objevte krásy a pohodu, které nabízí Sport – Relax Buky. 

Jsme tu pro vás, abyste mohli trávit volný čas v klidné atmosféře, naplněné pozitivní energií a radostí ze sportu a relaxace.